تبلیغات
علوم گیاهی - Selaginella lepidophylla

Selaginella lepidophylla

شنبه 17 دی 1390 04:36 ب.ظ

نویسنده : عسکر اله قلی

9. Selaginella lepidophylla: resurrection plants

Kingdom:Plantae
Division:Lycopodiophyta
Class:Isoetopsida
Order:Selaginellales
Family:Selaginellaceae
Genus:Selaginella
Species:S. lepidophylla
Binomial name
Selaginella lepidophylla
(Hook. & Grev.) Spring
Synonyms

Lycopodium lepidophyllum

 

 

 




دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 17 دی 1390 04:51 ب.ظ